Rajd Konwalii

Organizowany przez nas Rajd Konwalii jest imprezą nietypową, czymś pośrednim między pieszym maratonem na orientację, a typowym rajdem przygodowym. Łączy w sobie 3 dyscypliny: trekking (marszobieg na orientację na mapie turystycznej), bieg na orientację oraz kajaki. Rajd odbywa się co roku w weekend na przełomie lipca i sierpnia. Odbyły się już dwie edycje. Na pierwszej w 2010 roku wystartowały 64 osoby, w 2011 roku na linii startu stanęło 136 zawodników. Bardzo nas cieszy, że organizowany przez nas rajd przyciąga zarówno najlepszych w Polsce „napieraczy”, jak i debiutantów w imprezach na orientację. Właśnie specjalnie dla takich osób, które chciałyby spróbować czym ta cała orientacja jest przygotowujemy trasę Relax o długości około 30km. Dla osób bardziej zaawansowanych zarówno wytrzymałościowo, jak i nawigacyjnie jest trasa Medium o długości ok. 60km, a dla zawodowców trasa Extreme mająca 100km.

Pochlebne opinie uczestników o Rajdzie Konwalii, pozwalają nam myśleć, że mimo, iż nie jest on, przez swoją nietypowość, zaliczany do żadnego rankingu, może stać się imprezą licznie odwiedzaną przez biegaczy. Staramy się robić wszystko, aby kolejne edycje były coraz bardziej atrakcyjne, zarówno pod względem tras, jak i, świadczeń zapewnianych przez organizatorów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, począwszy od 4 edycji na Rajdzie Konwalii zagości trasa Adventure Race. Już teraz zapraszamy!

Strona internetowa Rajdu Konwalii

1 komentarz

  1. Mateusz pisze:

    zdjęcie nr 2 – nie króliki a Klamerki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>