O nas

Marysia Kosińska

Zdecydowanie największa gwiazda w naszym teamie. Swoją przygodę z orientacją rozpoczęła ponad 20 lat temu w HKS Azymut Mochy, jednak największe sukcesy odnosiła po przejściu do Grunwaldu Poznań. Jej medali z Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację nie policzy się na palcach u obu rąk i nóg. Startowała również na Mistrzostwach Świata Juniorów w BnO. Po przerwie w startach na czas studyjno-pracoposzukiwawczy, teraz zamierza wrócić i znów wygrywać! Jej najsilniejszą bronią jest nawigacja, znana jest również z tego, że w momentach kryzysu lubi sobie pokląć tak, że aż uszy więdną :P
 

 

 

 

Tomek Marciniak

Biegać na orientację rozpoczął w wieku 6 lat. Od zawsze uważany za wielki talent polskiej orientacji, jednak gdy dochodziło do poważniejszych imprez zjadały go nerwy i nie potrafił tego udowodnić. Swój pierwszy duży sukces osiągnął w wieku 18 lat zdobywając już w barwach Grunwaldu Poznań złoty medal na Mistrzostwach Polski. Połączenie 2 kierunków studiów (prawa i stosunków międzynarodowych)nie pozwalało mu na zbyt częste starty w ostatnim czasie.

 

 

 

 

 

 

Marek Galla

Pierwszy raz sam z mapą do lasu wyruszył, gdy miał 3 lata i od tamtego czasu nieprzerwanie startuje w imprezach o charakterze orientacyjnym. Zawsze jego umiejętności nawigacyjne przewyższały szybkość i wytrzymałość, lecz nie na tyle, by odnosić bardzo duże sukcesy. W teamie rajdkonwalii.pl najbardziej doświadczony jeśli chodzi o Adventure Race i Maratony na Orientację. Posiada dwukrotny tytuł Harpagana, a na On-Sight Adventure Race wraz z bratem Frankiem zajął 2 miejsce. Na co dzień programista w firmie POLENG.

 

 

 

 

 

 

Franek Galla

Najmłodszy w ekipie, ale w tej chwili jej najmocniejszy punkt. Bardzo wszechstronny,  świetny nawigator, szybki zarówno w biegu, jak i na rowerze, a jak trzeba to i na rolkach :P. W wieku 17 lat uzyskał tytuł Harpagana i dwukrotnie stawał na podium w Adventure Race: na Wertepach 2010 był 3, a na On-Sight Adventure Race zajął 2 miejsce. Na co dzień student budownictwa na Politechnice Poznańskiej.

 

 

 

 

 

 

 

Kasia Sadurska

przygodę z orientacją rozpoczęła dopiero 2 lata temu, a już na swoim koncie ma kilka sukcesów.
W zespole odpowiada za higienę jamy ustnej :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Władelek Sielicki

młoda krew w zespole. Bardzo dobry biegacz. W sezonie 2012 7-krotnie w TOP6 na zawodach wliczanych do Pucharu Polski w Pieszych Maratonach na orientację. Na co dzień student Inżynierii Środowiska na poznańskiej polibudzie.

2 komentarzy

 1. maciek pisze:

  czesc,
  macie moze wiecej fotek z rajdu konwalii?
  np. z dekoracjii TP 100 :D
  pozdrawiam,
  maciek sąsiadek.

 2. Marek pisze:

  Fotki z Rajdu Konwalii są dostępne tutaj:
  https://picasaweb.google.com/azymutmochy/IIRajdKonwalii
  https://picasaweb.google.com/azymutmochy/IIRajdKonwaliiCz2 (w tej galerri jest dekoracja trasy Extreme)
  https://picasaweb.google.com/azymutmochy/Rajd#
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>